Navigovať do servisuNitra, Bratislavská 9/bTelefón+421 918 344 344, +421 377 734 343 E-mailarservis@arservis.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:30 h.

THULE PRORIDE 591

THULE PRORIDE 591

Zapožičane 3,50 Eur / deň vratná kaucia 30,00 Eur

Štýlový, funkčný a ľahko namontovateľný. Thule ProRide predstavuje najjednoduchší a najvhodnejší spôsob prepravy bicykla na streche automobilu. Dizajn predstavuje eleganciu a funkčnosť. Jednou zo skutočne elegantných funkcii je samonastaviteľný držiak rámu, ktorý automaticky zabezpečí, že sa bicykel dostane do správnej polohy, keď ho zodvihnete na strechu. Stačí otočiť ružicou vo výške strechy, upevniť kolesá a bicykel je zaistený na svojom mieste a pripravený, aby ste vyrazili ku ďalšiemu cieľu. Thule ProRide je perfektný nosič bicyklov, ktorý sa namontuje na strechu a ktorý umožňuje rýchle nakladanie a skladanie - bez ohľadu na to, či vyhladávate náročný terén na horské bicykle alebo veľmi lákavé cyklistické chodníky.

Parametre

Prepravná kapacita bicyklov1
Nosnosť20
Montáž bicyklaRám / koleso
Max. priemer rámuokrúhly 22-80 mm, oválny max. 80-100 mm
Veľkosti koliesVšetky
Montáž nosičaBez náradia
Montáž na pravú alebo ľavú stranuÁno
Montáž na hranaté tyčeÁno ( 32 x 22 mm)
Montáž do T drážky hliníkových tyčíÁno
Uzamykanie bicyklaÁno
Uzamykanie nosičaÁno
TUV / City crashÁno
Záruka5 rokov
Max. doporučená rýchlosť130 km/h

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko

E-mail

Telefon

Odkaz

Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)

Súhlasím, aby spoločnosť ARSERVIS, s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov