Navigovať do servisuNitra, Bratislavská 9/bTelefón+421 918 344 344, +421 377 734 343 E-mailarservis@arservis.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:30 h.

Construct

Construct

Kontaktujte nás

MECHANICKÉ ZABEZPEČENIE

Mechanické zabezpečenie Construct spoľahlivo ochráni Váš automobil, pretože blokuje systém riadenia v spätnej polohe, čím znemožňuje s autom odísť.Je použiteľné pre väčšinu osobných a úžitkových áut, rovnako tak aj pre autá s automatickou prevodovkou, u ktorých blokuje polohu parking.

SAFETRONIC: PRE TÝCH, ČO ZABÚDAJÚ ZAMYKAŤ

Komfortný typ zabezpečenia pre náročnejších zákazníkov, ktoré je poloautomatické a zamyká riadiacu páku bez obsluhy.Už sa vám teda nemôže stať, že opustíte auto bez zamknutia riadiacej páky. Construct Safetronic podstatným spôsobom zvyšuje komfort ovládania zabezpečenia vášho auta a znižuje nebezpečenstvo jeho odcudzenia.

VARIO: OCHRANA VOZIDLA A DIELOV POD KAPOTOU

Mechanické zabezpečenie Construct Vario predstavuje revolučné riešenie blokujúce činnosť radenia v kombináciou so zámkom kapoty. Klasický mechanický zámok radiacej páky chráni auto pred odcudzením. Vďaka uzamknutej kapote sú v bezpečí aj jednotlivé diely umiestnené v motorovom priestore, ako je riadiaca jednotka či drahé xenónové svetlá, prístupné práve spod kapoty auta.

OBD

Jednotná diagnostická zásuvka OBD znamená veľké plus pre servisovanie áut. Zároveň ale vytvára veľmi slabé miesto pre zlodejov áut. Diagnostickú zásuvku OBD je možné zneužiť pre neoprávnené použitie auta. Zlodeji áut zásuvku využívajú napríklad tak, že na ňu napoja notebook a behom pár sekúnd prehrajú software a odstavia imobilizér.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.