Navigovať do servisuNitra, Bratislavská 9/bTelefón+421 918 344 344, +421 377 734 343 E-mailarservis@arservis.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:30 h.

Iné doplnkové služby

Poistné udalosti

Poistné udalosti

Opravy vozidiel po nehode realizujeme rýchlo a kvalitne. Efektívne sa postaráme o všetko potrebné, od poistnej obhliadky až po opravu vášho automobilu akejkoľvek značky.

Kontaktujte nás

Strešné nosiče a príslušenstvo

Strešné nosiče a príslušenstvo

V našom autoservise predávame a montujeme (aj zapožičiavame) strešné nosiče, autoboxy, nosiče lyží, snowboardov a bicyklov.

Kontaktujte nás

Náhradné vozidlo

Náhradné vozidlo

Vaše vozdilo je pre Vás neraz Váš pracovný prostriedok a akákoľvek doba, počas ktorej je vozidlo v servise vyžaduje od Vás náhradné a kompromisné riešenia. Preto firemným zákazníkom automaticky ponúkame na dobu opravy vozidla zapožičanie náhradného vozidla.

Kontaktujte nás

PickUp servis

PickUp servis

PICK UP servis služba znamená vyzdvihnutie vozidla u zákazníka v rámci mesta zdarma. Vyzdvihneme Vaše vozidlo z domu alebo z práce, zabezpečíme opravu a opätovne vám ho privezieme.

Kontaktujte nás

Povinné zmluvné poistenie

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.