Povinné zmluvné poistenie
PZP
 

 


Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

Náhradné diely Bosch

Náhradné diely Bosch – to sú originálne kvalitné diely od najväčšieho svetového dodávateľa automobilových komponentov do prvovýbavy vozidiel. Bosch nerozlišuje diely pre prvovýbavu vozidiel a náhradné diely – vyvíja, vyrába a dodává len jednu kvalitu.

Podľa vyhlásenia spoločnosti BOSCH, distribuované a dovážané produkty značky BOSCH, spĺňajú podmienky nariadenia t.j. sú originálnymi náhradnými dielcami, resp. kvalitatívne rovnocennými náhradními dielcami. Oproti značkovým servisom je cena výrazne nižšia!
 

Best Brand 2012 - Najlepšia značka

Najlepšia značka - Best Brand


V siedmych kategóriách ankety "Najlepšia značka" víťazí opäť Bosch

Už od roku 1977 hlasujú čitatelia nemeckého motoristického časopisu Auto, Motor und Sport v ankete „Najlepšie autá“ a nie inak tomu bolo aj v roku 2012 - už po siedmykrát mali čitatelia navyše možnosť vybrať najlepšiu značku v rôznych kategóriách.

Kvalitné výrobky značky Bosch tento rok získali sedem prvenstiev, čo jednoznačne svedčí o tom, že motoristi spoločnosti Bosch dôverujú.

Časopis Auto, Motor und Sport patrí k najčítanejším motoristickým časopisom v Európe a pre milovníkov áut z radov nemeckých čitateľov je tým vôbec najobľúbenejším čítaním. S časopisom je spojená tradícia každoročnej čitateľskej ankety o najlepšie automobilové značky. Od roku 2006 k hlasovaniu pribudol aj výber najlepších značiek v automobilovom sektore ako takom, čitatelia teda napríklad hlasujú pre dodávateľov, siete servisov a banky výrobcov. Od začiatku ankety „Najlepšia značka“ sa žiadnej sieti servisov nepodarilo zosadiť spoločnosť Bosch z vedúcej pozície - značka Bosch tak v roku 2012 zvíťazila už po siedmykrát za sebou.

Okrem víťazstva v kategóriách „Zapaľovacie sviečky“ a „Stierače“ dosiahla spoločnosť Bosch prvenstvo v kategóriách „Filtre“, „Svetlá / žiarovky“, „Akumulátory“ a „Nástroje“. Tento úspech je tak jasným dôkazom sily značky Bosch a jej špičkovej technológie a kvality. Z daného úspechu môžu ťažiť aj servisy, pretože špičkové produkty a služby Bosch, ktoré ponúkajú, predstavujú presne to, čo motoristi chcú.

Čitatelia časopisu Auto, Motor und Sport boli požiadaní, aby „označili všetky spoločnosti, ktoré podľa ich názoru ponúkajú špičkové produkty“. Spoločnosť Bosch skončila na prvom mieste v nasledujúcich kategóriách:

- Siete servisov
- Akumulátory
- Svetlá/žiarovky
- Filtre
- Stierače
- Nástroje
- Zapaľovacie sviečky
 

 
Kde nás nájdete

Kde nás nájdete - Kontaktné údaje

 Prijímame platby
platobnými kartami

 

visa mastercard americanexpress