Vyhrievanie sedadiel - sme viac než len autoservis, sme BOSCH CAR SERVICE !

 
Povinné zmluvné poistenie
PZP
 

 


Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

Vyhrievanie sedadiel

Ponúkame Vám možnosť montáže univerzálneho vyhrievania sedadiel v najvyššej kvalite a výdrže na trhu. Karbónové prevedenie vyhrievania Vám zabezpečí bezporuchovosť, hrianie či temperovanie sedadiel aj napriek mechanickému poškodeniu spôsobeného rozrezaním, prepálením či pretlačením rukou alebo kolenom, ako je to bežné a dosť časté u väčšiny originálne montovaných vyhrievaní.

Naše vykurovania regulované termostatickou kontrolou hrejú aj naďalej všade okolo poškodenej časti sedadla kde je zabudované.

 

Vyhrievanie sedadiel Vyhrievané sedadlo Značka eMark NožniceTento model je určený pre trvalú montáž do vozidla čo poskytuje viacero výhod:
 

  • Montáž je vykonávaná pod pôvodné čalúnenie vozidla, vizuálne nenarúša pôvodný interiér
  • Výhrevné plochy sú nalepené pod čalunením, neprekážajú airbagom ani inej výbave vozidla
  • Vyhrievanie je riešené štyrmi nezávislými vyhrievanými dielmi, ich rozloženie na sedadle nie je ničím limitované. Je vhodné aj pre športové, polohovateľné a elektricky nastaviteľné sedadlá
  • Celý poťah je vyhrievaný rovnomerne
  • Karbónové vlákna sa dokážu veľmi rýchlo zahriať


Vyhrievanie je ovládané pomocou prídavného podsvieteného prepínača, ktorý umožňuje dva stupne ohrevu - vysoký a nízky. Vstavaný termostat zabezpečuje neprekročenie nastaveného stupňa ohrevu. Silný ohrev zabezpečuje konštantnú teplotu v rozsahu 50 - 52°C. Slabý ohrev využíva teľplotný rozsah 44 - 46°C.
Kde nás nájdete

Kde nás nájdete - Kontaktné údaje

 Prijímame platby
platobnými kartami

 

visa mastercard americanexpress