Povinné zmluvné poistenie
PZP
 

 


Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

Výhody Prorack

Jedinečnosť strešných nosičov Prorack Whispbar je v ich nehlučnosti, takmer nulovom vplyve na spotrebu auta, vysokej univerzálnosti, dizajne a vysokokvalitnom spracovaní.

Tu je však aj niekoľko ďalších bodov, ktoré by vás mohli zaujímať:
 

 • Uzamykanie ako štandard
  Všetky strešné nosiče Prorack sú uzamykateľné. Nemusíte si to samostatne objednávať ani priplácať.
   
 • Kompatibilné zámky
  Ak už máte strešný nosič aj príslušenstvo inej značky (napr. Thule) a používate systém jedného kľúča na všetko, pri výmene strešných nosičov za Prorack o túto výhodu neprídete. Zámky sú kompatibilné, takže ich jednoducho medzi nosičmi premontujete a naďalej jedným kľúčom zamykáte všetko.
   
 • Permanentné krytie T-drážky 
  Každý kto používa pre uchytenie príslušenstva T-drážku určite ocení, že nemusí neustále vyberať (a potom nazad zakladať) kryciu gumu. Tá je totiž osadená z vnútornej strany drážky a pri zakladaní príslušenstva ju stačí prstom stlačiť dole. Nestane sa vám tak, že by ste kryciu gumu niekde stratili alebo zabudli. Navyše nevyužitá časť T-drážky zostáva zakrytá a nespôsobuje tak nepríjemné pískanie pri vyšších rýchlostiach.
   
 • Kompatibilita s príslušenstvom iných značiek
  Ak už máte kúpený nielen strešný nosič ale aj iné príslušenstvo (strešný box, nosič lyží, bicyklov atď), pri výmene strešných nosičov za Prorack si príslušenstvo môžete pokojne nechať. Vo väčšine prípadov ho bez problémov ho použijete aj na svojich nových nosičoch.
   
 • Jednoduchá montáž a demontáž 
  Montáž a demontáž niektorých nosičov (najmä lacnejších prevedení) je často zložitá, prípadne si vyžaduje použitie náradia, ktoré nemusíte mať práve pri sebe, ak chcete dať nosiče dole. Manipulácia s nosičmi Prorack je veľmi rýchla a jednoduchá. Jediné čo k (de)montáži budete (možno) potrebovať je imbusový kľúč a ten je schovaný priamo v pätke nosiča. Takže ho máte k dispozíciívždy, keď ho budete potrebovať.
Kde nás nájdete

Kde nás nájdete - Kontaktné údaje

 Prijímame platby
platobnými kartami

 

visa mastercard americanexpress