Strešné boxy Yakima - sme viac než len autoservis, sme BOSCH CAR SERVICE !

 
Povinné zmluvné poistenie
PZP
 

 


Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

Strešné boxy Yakima

Strešné boxy Yakima sú exkluzívne nielen svojim dizajnom ale najmä technickým prevedením. Aerodynamický tvar zabezpečí minimálny odpor vzduchu a exkluzívna čierna lesklá povrchová úprava urobí Vaše auto výnimočným.

SkyBox Pro je vyrobený z kvalitného ABS plastu, ktorý zabezpečuje tvarovú stálosť a odolnosť aj pri extrémnych teplotách - zároveň zachováva nízku hmotnosť boxu. Pevnosť boxov Yakima zvyšujú aj oceľové výstuhy a vložky dna a veka.

Strešné boxy Yakima majú certifikáty testov TUV a City Crash test 12G.

SkyBox Pro je vybavený rýchloupínacím systémom Rapid Fire. Jedná sa o posuvný systém, ktorý zo spodnej časti obopne základný nosič čeľusťou a z vnútornej časti boxu ho bezpečne zaistí páka a ružica. Montáž boxu je vďaka tomuto úchytu naozaj rýchla a pohodlná. Ku montáži nie je potrebné žiadne náradie. Systém Rapid Fire je veľmi kompaktný a nezaberá takmer žiadne miesto v boxe. Pomocou neho namontujete box Yakima na akékoľvek základné strešné nosiče, či už originálne alebo dodatočne kúpené.

Skybox Pro je vybavený viacbodovým centrálnym zamykaním s bezpečnostným zámkom. Otočením kľúča v zámku sa veko iba odomkne. Na otvorenie veka slúži špeciálna kovová kľučka, ktorá otvára samotné zámky veka. Kľúč teda nie je nijako namáhaný pri otváraní veka a nedôjde tak k jeho ohnutiu a poškodeniu za nepriaznivých podmienok.
 

Yakima SkyBox Pro 12

Dlhý a úzky strešný box umožní prepravovať vedľa neho aj ďalší náklad - napr. bicykel, kajak, surf a pod. Box má objem 340 l, prevezie lyže s dĺžkou až 215 cm. Box má exkluzívnu čiernu lesklú povrchovú úpravu.
   

Yakima SkyBox Pro 16

Špičkový strešný box s dĺžkou 206 cm je vhodný aj pre menšie autá, poskytuje však objem až 453 l. Box je vybavený rýchloupínacím systémom a špeciálnym centrálnym zamykaním s bezpečnostným otváraním kľučkou. Umožňuje prevážať lyže do max. dĺžky 180 cm.

   

Yakima SkyBox Pro 16 Silver

Špičkový strešný box v striebornej farbe, s dĺžkou 206 cm a objemom 453 l, je vhodný pre menšie autá. Box je vybavený rýchloupínacím systémom a špeciálnym centrálnym zamykaním s bezpečnostným otváraním kľučkou. Umožňuje prevážať lyže do max. dĺžky 180 cm.

   

Yakima SkyBox Pro 18

Exkluzívny strešný box s veľkým objemom až 510 l. Je vhodný pre veľké rodiny alebo multi-športových priaznivcov. Obojstranné otváranie, bezpečnostný zámok a centrálne uzamykanie sú samozrejmosťou.

   

Yakima SkyBox LoPro

Vynikajúci strešný box s nízkym profilom, vďaka ktorému budete mať šancu vojsť do garáže aj s boxom na streche. Perfektné riešenie pre lyžiarov. Pri výške 29 cm box poskytuje objem 425 l. Exkluzívna lesklá čierna povrchová úprava.
Kde nás nájdete

Kde nás nájdete - Kontaktné údaje

 Prijímame platby
platobnými kartami

 

visa mastercard americanexpress