YAKIMA FRONTLOADER - sme viac než len autoservis, sme BOSCH CAR SERVICE !

 
Povinné zmluvné poistenie
PZP
 

 


Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

YAKIMA FRONTLOADER

Jedinečný strešný nosič bicyklov, ktorý používa uchytenie o predné koleso. Systém držiania spočíva v 3 bodovom čeľusťovitom zovretí prednej pneumatiky. Bicykel nie je potrebné nijako nastavovať, či inak pripravovať na prevážanie. Stačí ho jednoducho vložiť do držiaku a následne pomocou poistných prvkov pohodlne zaistiť.

Vďaka dômyselnému systému a prepracovanej konštrukcii je najzákladnejšou vlastnosťou tohoto nosiča 100% UNIVERZÁLNOSŤ. Je vhodný na prevážanie všetkých bicyklov a je kompatibilný so všetkými značkami strešných nosičov.

Tým, že sa držiak dotýka iba pneumatiky predného kolesa, je možné v nosiči prevážať bicykle s rôznymi tvarmi rámu (hrubší/ tenší prierez, neštandardne tvarovaný, povrchovo ošetrený, ...), bicykle so špecifickým vybavením (tlmiče, brzdové kotúče, ...), ako aj bicykle rôznych typov a veľkostí (detské, dospelé, skladacie, ...), alebo bicykle s rôznymi priemermi kolies a rôznymi hrúbkami pneumatík.

Frontloader sa upevňuje na strešné nosiče (priečniky) pomocou prednej (fixnej) a zadnej (pohyblivej) časti. Držiak bicykla je pevne uchytený vďaka obopnutiu priečnikov a stiahnutím prítlačných skrutiek (nepoužíva sa uchytenie do T-drážky). Obidva diely majú univerzálny tvar, ale poskytujú možnosť donastaviť výšku a dĺžku podľa konkrétneho priečniku. Predná časť obsahuje kovový zámok, ktorým sa zamyká prítlačná skrutka s posuvným bežcom, čím sa zabezpečuje ochrana proti neoprávnenej manipulácii s nosičom. Zadný diel obsahuje bezpečnostný plastový remienok s praktickým sťahovačom. Ak prevážate viacero bicyklov, určite oceníte, že šírka prednej časti nosiča je len 19 cm a zadný diel môžete podľa potreby otáčať na pravú/ľavú stranu.

Zabezpečenie samotné bicykla je riešené pomocou lanka so zámkom, ktorými sa obopne rám bicykla.

Konštrukcia nosiča Frontloader je veľmi pevná. Vďaka nej je prevážaný bicykel bezpečne uchytený počas celej doby prepravy. Frontloader je certifikovaný (TÜV) a splňuje všetky bezpečnostné požiadavky (CITY CRASH TEST).


Postup nasadzovania bicykla:

  1. Zdvihnutie predného ramena a nastavenie priemeru kolesa.
  2. Vloženie bicykla do nosiča - predným kolesom do plastovej kolísky.
  3. Následkom vlastnej váhy predného kolesa sa dvíha spodné rameno. Bicykel zostáva samostatne stáť.
  4. Zaistenie spodného ramena pomocou utiahnutia červenej poistnej skrutky.
  5. Prichytenie zadného kolesa utiahnutím bezpečnostného plastového remienku v zadnom pohyblivom diele.
  6. Uzamknutie rámu bicykla pomocou lanka so zámkom.- Informačný leták v PDF súbore

 

Cena: 119,- EUR s DPH - tovar je skladom  Videoprezentácia:
 Fotogaléria:
Kde nás nájdete

Kde nás nájdete - Kontaktné údaje

 Prijímame platby
platobnými kartami

 

visa mastercard americanexpress