Construct - sme viac než len autoservis, sme BOSCH CAR SERVICE !

 
Povinné zmluvné poistenie
PZP
 

 


Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

Construct

1. CONSTRUCT - MECHANICKÉ ZABEZPEČENIE
Mechanické zabezpečenie Construct spoľahlivo ochráni Váš automobil, pretože blokuje systém riadenia v spätnej polohe, čím znemožňuje s autom odísť.Je použiteľné pre väčšinu osobných a úžitkových áut, rovnako tak aj pre autá s automatickou prevodovkou, u ktorých blokuje polohu parking.

2. CONSTRUCT - SAFETRONIC: PRE TÝCH, ČO ZABÚDAJÚ ZAMYKAŤ
Komfortný typ zabezpečenia pre náročnejších zákazníkov, ktoré je poloautomatické a zamyká riadiacu páku bez obsluhy.Už sa vám teda nemôže stať, že opustíte auto bez zamknutia riadiacej páky. Construct Safetronic podstatným spôsobom zvyšuje komfort ovládania zabezpečenia vášho auta a znižuje nebezpečenstvo jeho odcudzenia.

3. CONSTRUCT - VARIO: OCHRANA VOZIDLA A DIELOV POD KAPOTOU
Mechanické zabezpečenie Construct Vario predstavuje revolučné riešenie blokujúce činnosť radenia v kombináciou so zámkom kapoty.Klasický mechanický zámok radiacej páky chráni auto pred odcudzením. Vďaka uzamknutej kapote sú v bezpečí aj jednotlivé diely umiestnené v motorovom priestore, ako je riadiaca jednotka či drahé xenónové svetlá, prístupné práve spod kapoty auta.

4. CONSTRUCT - OBD
Jednotná diagnostická zásuvka OBD znamená veľké plus pre servisovanie áut. Zároveň ale vytvára veľmi slabé miesto pre zlodejov áut. Diagnostickú zásuvku OBD je možné zneužiť pre neoprávnené použitie auta. Zlodeji áut zásuvku využívajú napríklad tak, že na ňu napoja notebook a behom pár sekúnd prehrajú software a odstavia imobilizér.


viac na http://www.construct.cz/sk

 
Kde nás nájdete

Kde nás nájdete - Kontaktné údaje

 Prijímame platby
platobnými kartami

 

visa mastercard americanexpress