Autoalarmy - Imobilizéry - sme viac než len autoservis, sme BOSCH CAR SERVICE !

 
Povinné zmluvné poistenie
PZP
 

 


Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

Autoalarmy - Imobilizéry

META SYSTEM Imobilizéry

Imobilizéry sú zariadenia, ktoré blokujú dôležité elektronické obvody vo vozidle a tým znemožňujú uvedenie jeho motora do chodu. Pri neoprávnenej manipulácii s vozidlom nespúšťajú poplach, slúžia ako doplnok k imobilizérom namontovaným vo výrobe alebo sa inštalujú do vozidiel, ktoré ich nemajú – nákladné autá, stavebné a poľnohospodárske vozidlá a pod.
 


 

Imobilizér M 43

 

Imobilizér M 43 umožňuje dvojité blokovanie motora, bezdrôtová komunikácia medzi rádiovými ovládačmi a jednotkou umožňuje jednoduchú obsluhu a zvonku nič nenasvedčuje, že ja nainštalovaný vo vozidle.

Je ideálny pre zákazníkov, ktorým nestačí továrensky dodávaný imobilizér a chcú si zvýšiť ochranu svojho vozidla.

 

Imobilizér M 43 môže byť nainštalovaný ako:
 

- Imobilizér s dvojitým blokovaním motora (2x relé 10A)

Zariadenie sa automaticky aktivuje do 20 sekúnd od vypnutia zapaľovania a opustenia vozidla, keď sa rádiový ovládač dostane mimo dosah riadiacej jednotky.

K odblokovaniu imobilizéra dôjde vtedy, ak riadiaca jednotka prijme signál z rádiového ovládača. Ovládače vysielajú signál automaticky, bez nutnosti stláčania tlačítka. V prípade poruchy alebo straty ovládača je možné zariadenie vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom

 
- Imobilizér s protiúnosovou funkciou

Protiúnosový režim sa začne, ak pri naštartovanom vozidle dôjde k otvoreniu dverí a riadiaca jednotka stratí signál z rádiového ovládača (majiteľ nútene opustil vozidlo a má pri sebe ovládač).

V priebehu niekoľko desiatok sekúnd sa postupne aktivujú smerovky a klaksón vozidla spolu s blokovacím relé imobilizéra. Nakoniec dôjde k úplnému zablokovaniu vozidla.

Odblokovanie vozidla je možné opäť pomocou rádiových ovládačov alebo elektronickým kľúčom.
 
 

Autoalarmy MetaSystem s vlastnými diaľkovými ovládačmi (HPA / HPV)

 

Autoalarmy rady HPA / HPV sú určené hlavne pre vozidlá s centrálnym zamykaním, ktoré sú ovládané kľúčom od zámku dverí alebo pre vozidlá bez centrálneho zamykania. Autoalarmy HPA sú univerzálne a autoalarm HPV je určený pre vozidlá so zbernicou CanBus – Škoda, VW, Seat, Audi.

Autoalarmy majú množstvo programovateľných funkcií, umožňujú pripojenie ďalších externých snímačov, majú výstupy na ovládanie pagera, centrálneho zamykania dverí, vyťahovania okien. Spĺňajú tak nároky nielen na ochranu vozidla pred jeho ukradnutím, ale poskytujú aj komfortné funkcie, ktoré uľahčujú majiteľovi manipuláciu s vozidlom.

Ponuka autoalarmov HPA umožňuje zákazníkovi výber vhodného typu podľa jeho bezpečnostných a finančných požiadaviek. Pri výbere autoalarmu Vám radi poradíme alebo sa môžete obrátiť na montážne firmy, ktoré s nami spolupracujú.


 

Autoalarmy MetaSystem - ovládané pôvodnými diaľkovými ovládačmi ( HPB / EasyCAN / M 7199 / M 750)

 

Tieto autoalarmy sú určené výlučne pre vozidlá, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovými ovládačmi centrálneho zamykania. Sú navrhnuté tak, aby sa zapínali a vypínali len vtedy, keď sa zamyká a odomyká vozidlo originálnym diaľkovým ovládačom. Nie je ich možné ovládať kľúčom zamknutím alebo odomknutím zámku vo dverách vodiča alebo spolujazdca. Preto v prípade problémov s originálnymi diaľkovými ovládačmi sa dajú vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom alebo zadaním kódu.

Autoalarmy majú množstvo programovateľných funkcií, umožňujú pripojenie ďalších externých snímačov, majú výstupy na ovládanie pagera, vyťahovanie okien.

Široká ponuka týchto autoalarmov umožňuje montáž do všetkých typov vozidiel ponúkaných na našom trhu. Dodávajú sa nielen s univerzálnou kabelážou, ale sú v ponuke aj autoalarmy s predpripravenou kabelážou určené pre vozidlá Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Ford.

Výber príslušného autoalarmu závisí od konkrétneho typu vozidla a roku jeho výroby. Pri výbere autoalarmu Vám radi poradíme alebo sa môžete obrátiť na montážne firmy, ktoré s nami spolupracujú.


 

META SAT META system

Satelitný systém na sledovanie a 24 hodinový dohľad nad vašim vozidlom. Podstata komunikácie je založená na existencii operačného centra, ktoré komunikuje s motorovým vozidlom a vyhodnocuje všetky krízové situácie. MetaSAT je nezávislé zariadenie a nemusí byť prepojené s autoalarmom inštalovaným v motorovom vozidle. MetaSAT je však možné pripojiť k akémukoľvek autoalarmu a môže tak vykonávať aj funkciu pagera, ktorý v prípade poplachu ohlási túto skutočnosť hovorom a SMS správou na vami predvolené telefónne čísla.

Zariadenia radu MetaSAT notifikujú majiteľa vozidla v prípade nebezpečnej situácie prostredníctvom hlasových správ alebo varovných SMS . Ďalej lokalizujú motorové vozidlo prostredníctvom GPS komunikácie a notifikácie operačného strediska v kritických situáciách.

Systém MetaSAT chráni Vaše zdravie!
V prípade havárie, systém automaticky kontaktuje operačné stredisko, ktoré zaistí okamžitú pomoc. Akonáhle operačné stredisko dostane hlásenie o havárii, stredisko okamžite lokalizuje miesto nehody a bez odkladu zašle na miesto nehody pomoc (záchranná služba, polícia, hasiči, odťahová služba). Detekcia havárie je vyhodnocovaná riadiacou jednotkou MetaSAT v spolupráci s nárazovým snímačom, ktorý je súčasťou systému MetaSAT.

MetaSAT chráni vaše vozidlo!
V priebehu niekoľkých sekúnd po vypnutí zapaľovania motorového vozidla sa systém sám uvedie do "strážiaceho" stavu, v rámci ktorého kontroluje vozidlo na neoprávnený pokus naštartovania (zapnutia zapaľovania) alebo neoprávneného pohnutia vozidla. Tak isto v spolupráci s autoalarmom chráni ďalšími funkciami vozidlo, ako môžu byť kapotové spínače, otrasový a polohový snímač, snímač ochrany vnútorného priestoru vozidla, napäťový snímač, atď. Po zapnutí autoalarmu sú všetky funkcie ochrany aktívne a pri akomkoľvek narušení ochrany motorového vozidla, či už z pohľadu ochrany autoalarmom alebo MetaSAT, je majiteľ upozornený hlasovou správou (volaním na určené tel. číslo) alebo SMS správou.


 

JABLOTRON GPS a GSM alarmy

 

Moderné technológie prinášajú nielen spoľahlivú ochranu vozidla, ale rozširujú aj jeho úžitkové vlastnosti.

Autoalarmy s GSM komunikáciou sú schopné užívateľa
informovať, veľmi podrobne na mobilný telefón, čo sa deje.
Z mobilného telefónu možno s vozidlom komunikovať, zablokovať jeho použitie alebo dokonca ovládať.

Najvyššie verzie autoalarmov ponúkajú aj možnosť využitia GPS signálu pre určenie presnej polohy pri odcuczení vozidla alebo monitorovanie pohybu vozidla pre súkromné aj firemné účely.